خدمات پارود

خدمات پارود در چند لایه برای سازمان های نسبتاً بالغ در دسترس است. کلاس های آموزشی پارود روش مواجهه با مسائل کلاسیک و همه گیر را به شما خواهد آموخت. با توجه به مختصات سازمان شما، مشاوران با تجربه در مرکز مشاوره پارود شما را در حل این مسائل همراهی خواهند کرد. اگر زمان یا تجربه کافی در مواجهه با این مسائل را ندارید، شبکه اجرایی پارود مسئولیت اجرایی حل این مسائل را به عنوان پروژه بر عهده خواهد گرفت. همچنین برنامه های تحقیق و توسعه پارود در حوزه مسائل جدید و خاص در سازمان شما امکان شکل گیری دارند.

حوزه فعالیت پارود

سمینارهای دانشجوی شکارچی

برنامه اینترنشیپ پارود

پروژه تحقیقی PoL

آکادمی پارود

آکادمی پارود، جوانان پرانرژی و دانشجویان درآستانه پایان تحصیل را گرد هم می آورد، و پروژه های کارگاهی موفقیت آمیزی را اجرایی میکند. خروجی آکادمی پارود، مجموعه ای است از تیم های کارآزموده و منسجم.

جزئیات بیشتر: آکادمی پارود info

مرکز مشاوره پارود

اعضای هیات علمی و شبکه مشاوران با تجربه پارود، ترتیبی خواهند داد، تا آزموده را دوباره نیازمایید، و زمان را صرف آزمون و خطا نکنید. مهارت در حل مساله، و تجربه اجرایی در ده ها پروژه، دو ابزاری است که متخصصان مرکز مشاوره پارود به آن مجهز هستند.

جزئیات بیشتر: مرکز مشاوره پارود info

شبکه اجرایی پارود

شبکه اجرایی پارود، مجموعه ایست از تیم های اجرایی مستقل، که از اجرای اولین جرقه های ذهنی مدیران، تا آنالیز داده ها، از پی ریزی زیرساخت های تکنولوژی تا ساخت خود تیم ها، همه را برعهده خواهد داشت. چه در پروژه های فورس ماژور، و چه پروژه های نتیجه محور، این امکان در شبکه اجرایی پارود وجود دارد، که امکانات، منابع، و برنامه ریزی لازم برای اجرای متناسب پروژه ها فراهم گردد.

جزئیات بیشتر: شبکه اجرایی پارود info