سمینار آموزشی

سخنرانی و

سمینارهای فشرده دانشجوی شکارچی

مجموعه سمینارهای دانشجوی شکارچی، با هدف ترمیم خلاءهای دانشی و مهارتی دانشجویان دوره کارشناسی طراحی شده است. در ۹۰ دقیقه دریچه هایی گشوده خواهد شد از دغدغه های دانشجویی امروز. فرصتی پیش خواهد آمد تا به گفتگو بنشینیم، با فرصت های دیده نشده در آینده نزدیک خود آشنا شویم، و برنامه درستی برای شکار این فرصت ها طراحی کنیم.

جزئیات بیشتر: سمینارهای فشرده دانشجوی شکارچی info

آکادمی پارود

سخنرانی و سمینار آموزشی یکی از سری رویدادهای آکادمی پارود است.

آکادمی پارود، جوانان پرانرژی و دانشجویان درآستانه پایان تحصیل را گرد هم می آورد، و پروژه های کارگاهی موفقیت آمیزی را اجرایی میکند. خروجی آکادمی پارود، مجموعه ای است از تیم های کارآزموده و منسجم.

جزئیات بیشتر: آکادمی پارود info

خدمات پارود

خدمات پارود در چند لایه برای سازمان های نسبتاً بالغ در دسترس است. کلاس های آموزشی پارود روش مواجهه با مسائل کلاسیک و همه گیر را به شما خواهد آموخت. با توجه به مختصات سازمان شما، مشاوران با تجربه در مرکز مشاوره پارود شما را در حل این مسائل همراهی خواهند کرد. اگر زمان یا تجربه کافی در مواجهه با این مسائل را ندارید، شبکه اجرایی پارود مسئولیت اجرایی حل این مسائل را به عنوان پروژه بر عهده خواهد گرفت. همچنین برنامه های تحقیق و توسعه پارود در حوزه مسائل جدید و خاص در سازمان شما امکان شکل گیری دارند.

جزئیات بیشتر: خدمات پارود info